| Modulatie | CODFM 2K |
|---|---|
| Frequentie | 300 MHz-2,7 GHz (standaard 700 MHz) |
| Uitgangsvermogen | 30dBm (33dBm optioneel) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz |
| Encryptie | AES256 |
| Huisvesting | Ruwe Aluminiumlegering |
|---|---|
| Modulatie | COFDM |
| Frequentie | 300-2700MHz verkiesbaar |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| video-invoer | 8x AHD 1080p |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Modulatie | CODFM 2K |
| Frequentie | 300 MHz-2,7 GHz (standaard 700 MHz) |
| Uitgangsvermogen | 30dBm (33dBm optioneel) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz |
| Frequentie | 300MHz-2.7GHz |
|---|---|
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Transmissiebereik | NLOS 11.5km |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Huizen | Aluminiumlegering |
| Modulatie | CODFM 2K |
|---|---|
| Frequentie | 300 MHz-2,7 GHz (standaard 700 MHz) |
| Outputmacht | 30dBm (33dBm optioneel) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8Mhz |
| Codec | H.265 |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700 MHz selecteerbaar |
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Latentie | 60-100 ms |
| Vermogen | 33dBm (2W) |
| Frequentie | 300-2700MHz verkiesbaar |
|---|---|
| Smalle Bandbreedte | 2/4/6/8MHz |
| Batterij | 12V/7800mAh |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Datasnelheid | 3-32Mbps |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Video-invoer | HDMI en CVBS |
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Systeemlatentie | 60-100 ms |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 |
| video-invoer | HDMI & CVBS (NTSC/PAL) |
| Bewakingsinterval | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |