| Modulatie | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Intercom | Intercomoordopjes |
| Rf-Interface | N Vrouwelijk hoofd |
| Het werk Voltage | Gelijkstroom 12V |
| Levensduur batterij | 3-5 uren |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Bandbreedte | (Regelbaar) 2/4/6/8MHz |
| Videoinput | HDMI/CVBS |
| Modulatie | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Rf-Bandbreedte | 2-8MHz regelbaar |
|---|---|
| Encryptiemethode | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Modulatietype | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Het werk frequentie | 300-2700MHz verkiesbaar |
| Videoinput | HDMI/CVBS |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Encryptie | AES256 |
| Latentie | 60-100ms |
| Transmissiemacht | 33dBm/37dBm |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 7/8 |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| NLOS | 13KM |
| Encryptie | AES256 |
| Latentie | 60-100ms |
| Datasnelheid | 3-32Mbps |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Datasnelheid | 3-32Mbps |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Verbindingslatentie | 60-100ms |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Modulatietype | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700MHz verkiesbaar |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Encryptiemethode | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Het werk voltage | Gelijkstroom 12V |
| Modulatietype | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Het werk frequentie | 300MHz-2.7GHz |
| Rf-Bandbreedte | 2-8MHz |
| Encryptiemethode | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Materiaal | Aluminium |
| Modulatie | CODFM 2K |
|---|---|
| Frequentie | 300 MHz-2,7 GHz van toepassing |
| Outputmacht | 30dBm (33dBm optioneel) |
| F Bandbreedte | 2/4/6/8Mhz |
| Codec | H.265 |
| Grootte | 1U |
|---|---|
| Het ontvangen van gevoeligheid | -106dBm |
| De Methode van de parametercontrole | LEIDEN Digitaal Configuratiescherm |
| Wacht Interval | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Ontvangersvoeding | AC 220V/gelijkstroom 12V |