| Frequentie | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100dBm@5MHz |
| Max doorvoer | 30Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100dBm@5MHz |
| Maximale doorvoer | 30Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Invoer | 12-48V gelijkstroom |
|---|---|
| Output | 24 V gelijkstroom |
| Afmetingen | 75 × 50 × 11,5 mm |
| Gewicht | 62 g |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Invoer | 12-48V gelijkstroom |
|---|---|
| Output | 28V gelijkstroom |
| Afmetingen | 140 × 97 × 23 mm |
| Gewicht | 517G |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100dBm@5MHz |
| Maximale doorvoer | 56 Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 70 MHz~3,8 GHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Uitgangsvermogen | -64 dBm~0 dBm |
| Gevoeligheid ontvangen | ≤ 100 dBm |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100 dBm@2,5 MHz |
| Maximale doorvoer | 56 Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |