LKAV1614 Light Compact 5-20KM Drone Video Transmitter voor droneschip
Inleiding
De LKAV-1614 is een COFDM draadloze videotransmitter speciaal ontworpen voor UAV toepassingen.Het maakt het mogelijk om een robuuste draadloze videoverbinding te maken onder alle omgevingen, inclusief hogesnelheids-mobieleHet compacte formaat maakt het ideaal voor UAV installaties.
Kenmerken
Specificatie
| Transmissie-kenmerken | |
| Modulatie | COFDM |
| Modulatietype | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Frequentie | 300MHz-2,7GHz (standaard 700MHz) |
| Verzendkracht | 30 dBm |
| RF-bandbreedte | 2-8MHz |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 7/8 |
| Bewakingsinterval | Geliefde kinderen van Jehovah, 1/5 |
| Transmissiebereik | Air-to-ground tot 20 km, LOS |
| Gegevenskenmerken | |
| Video-invoer |
HDMI: 1080p/1080i/720p/720i... AV: 720x480/60i (NTSC), 720x576/50i (PAL) (zelfadaptie) |
| Videocompressie | H.264 |
| RF-interface | SMA F hoofd |
| Controlemethode | Gebruik van de LED-controleboks |
| Versleuteling | AES256 (ondersteunt het instellen van een wachtwoord) |
| Elektrische kenmerken | |
| Werkspanning | DC12V |
| Werkstroom | ≤ 1,2 A (@12 V) |
| Energieverbruik | ≤ 14,5 W |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 105 g |
| Afmetingen | 77x54x23,5 mm |
| Werktijd. | -20°C tot 70°C |
![]()
![]()
Toepassing
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies