| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Modulatie | COFDM |
| Werkspanning | DC 12V |
| Transmissiebereik | 1 km (NLOS) ~ 20 km (LOS) |
|---|---|
| Latentie | 150 ms |
| Vervoervermogen | 30 dBm (instelbaar) |
| Videocompressie | H.264 |
| Modulatie | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Transmissiebereik | 1 km (NLOS) ~ 20 km (LOS) |
|---|---|
| Latentie | 150 ms |
| Vervoervermogen | 30 dBm (instelbaar) |
| Videocompressie | H.264 |
| Modulatie | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700 MHz (aanpasbaar) |
| Bandbreedte | 2-8MHz optioneel |
| Latentie | 60-100 ms |
| Gewicht | 105 g |
| Frequentie | 200-2700 MHz Selecteerbaar |
|---|---|
| Werkspanning | DC 12V |
| Parametercontrole | USB-programmeur |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -10~70℃ |
| Energieverbruik | ≤ 18 W |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -20 tot 70°C |
| Energieverbruik | ≤ 18 W |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Parametercontrole | USB-programmeur |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8 MHz instelbaar |
| Video codec | H.264 |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |
| Systeemlatentie | 60-100 ms |
| Frequentie | 300MHz-2,7Ghz verstelbaar |
|---|---|
| Encryptie | AES 256 |
| transmissiebereik | NLOS/LOS 15 km |
| Gegevensverbindingen | Digitale Mededeling |
| Kracht | 1W |