MANET IP Klantgericht Mesh Radio HDMI RS485 30Mbps 300MHz-1.5GHz
Inleiding
Lkav-3208 zijn een ISM Band (907-922MHz) mini draadloze die IP netwerkknoop specifiek voor UGV/Robotic-toepassingen wordt ontworpen. Het kan HDMI (het Decoderen) overbrengen en RS485 via IP gegevens in realtime en zijn multi-hoprelais kan de draadloze transmissieafstand verhogen. Zijn selforganizing netwerk selecteert automatisch de weg. Het heeft sterke anti-blocking en anti-interference prestaties, zijn zeer geschikt voor mobiel communicatiemiddel onder complex milieu.
Eigenschappen
■Infrastructureless, het zelf vormen en het zelf helen
■907-922MHz ISM Band
■Steunen HDMI en RS485-transmissie
■Volledige transparante IP gegevens
■Hoge bandbreedte tot 30Mbps
■NLOS transmissiewaaier 200600m
■Steunt tot 9 hop en niet minder dan 32 knopen
■De toegang van steunenwifi (AP)
■Sterke anti-interference en diffractiecapaciteit
■Hoge veiligheid en betrouwbaarheid
Specificatie
| Transmissiekenmerken | |
| Frequentie | 907-922MHz (klantgerichte 200MHz-1.5GHz) |
| Kanaalbandbreedte | 5M/10M/20M (regelbaar) |
| Breng Macht over | (Maximum) 30dBm |
| Modulatietype | Bpsk/qpsk/16-QAM (zelf-adaption) |
| FEC | 1/2, 2/3, 3/4, 5/6 |
| Digitale Gevoeligheid | (Maximum) -92dBm@5MHz |
| Transmissietarief | Tot 30Mbps |
| Netwerkvermogen | Tot 9 hop en niet minder dan 32 knopen |
| Gegevenskenmerken | |
| Rf-Interface | SMA F*1 |
| WIFI-Interface | SMA F*1 |
| Videoouptut | Minihdmi*1 |
| RS485 interface | 3-speld Luchtvaartschakelaar (115200pbs/9600bps) |
| Machtsinterface | 2-speld Luchtvaartschakelaar |
| Machtsindicator | 1x rode leiden |
| Encryptie | AES met 256 bits |
| Elektrokenmerken | |
| Het werk Voltage | Gelijkstroom 12V |
| Werkende Stroom | ≤1A |
| Machtsconsumptie | ≤12W |
| Fysieke Kenmerken | |
| Gewicht | ≤500g |
| Afmetingen | 125*140*36.5mm |
| Opslagtemperaturen. | -40℃-65℃ |
| Het werk Temperaturen. | -20℃-50℃ |
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies