| Modulatie | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Gevoeligheid | -106dBm@4MHz |
| Videocompressie | H.264 |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Videoopslag | TF-kaart (FAT32) |
| Modulatie | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Frequentie | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
| Rf-Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| IP Code | IP67 |
| Encryptie | AES (Gebruiker - bepaald Wachtwoord) |
| Werkspanning | DC 12V / AC 110-240V |
|---|---|
| Antenne | Dual Antenne Type N |
| Verbindingslatentie | 60-100 ms |
| Video-uitgang | HDMI/CVBS of SDI |
| Versleuteling | AES256 |
| Huizen | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Afmetingen | 1-RU |
| Videooutput | HDMI/CVBS of SDI (facultatief) |
| Encryptie | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Videocompressie | H.264 |
| Werkspanning | AC 220V. DC 12V. |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2-8MHz regelbaar |
| Modulatie Type | COFDM |
| Frequentie | 300-860MHz |
| grootte | 1U |
| Latentie | 60-100 ms |
|---|---|
| Werkfrequentie | 300-860MHz |
| Videooutput | HDMI/CVBS of SDI (facultatief) |
| werktemperatuur | -10 ̊70°C |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 300-2700 MHz |
|---|---|
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Huizen | Ruwe Aluminiumlegering |
| Antenne | Dual-antennadiversiteitsontvanger |
| Videocompressie | H.264 |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Frequentie | 200-860 MHz |
| Verbindingslatentie | 60-100 ms |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Gevoeligheid ontvangen | -106dBm@2MHz |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Versleuteling | AES256 |
| Frequentie | 200-860 MHz |
| Gevalmateriaal | ABS |
|---|---|
| Kleur | De zwarte of past aan |
| Toegangsbescherming | IP65 |
| Modulatie | COFDM |
| Videooutput | HDMI/CVBS |