| Modulatie | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
|---|---|
| Frequentie | 5.180~5.825GHz |
| Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| Rf-machtsoutput | 33dBm (2W) |
| Gewicht | 2.2kg |
| Frequentie | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| Vermogen | 2W (5.8G) en 4W (1.4G) |
| Spanning | DC12V |
| Gewicht | 3.2 kg |
| Frequentie | 5.180~5.825 GHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| Antenne | Type N Vrouw |
| Rf-Outputmacht | 33dBm (2W) |
| Versleuteling | AES (gebruikersgedefinieerd wachtwoord) |
| Frequentie | 1400-1480MHz & 5180~5825MHz |
|---|---|
| Modulatie | BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
| Rf-Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| Vermogen | 2W (5.8G) en 4W (1.4G) |
| Afmetingen | 286*216*122 mm |
| Frequentie | 5.180~5.825GHz |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 5M/10M/20M/40MHz |
| IP Code | IP67 |
| Encryptie | AES (Gebruiker - bepaald Wachtwoord) |
| Modulatie | Bpsk/qpsk/16-qam/64-QAM |
| Frequentie | 1300-1500MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 2.5/5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100dBm@5MHz |
| Maximale doorvoer | 56 Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Frequentie | 1424-1448MHz |
|---|---|
| Bandbreedte | 5.0/10.0/20.0MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -100dBm@5MHz |
| Max doorvoer | 30Mbps |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Werkfrequentie | 1400MHz-1460MHz (of pas aan) |
|---|---|
| Werkfrequentie | 2M/5M/10M/20M/40MHz |
| Video-invoer | IP (HDMI/CVBS als optioneel) |
| Netwerkmogelijkheden | Tot 9 hops en 50 knooppunten |
| Vermogen | 40dBm (2x37dBm MIMO) |
| Frequentie | 1400MHz-1480MHz (klantgerichte 350MHz-4GHz) |
|---|---|
| Modulatiebandbreedte | 2M/5M/10M/20MHz/40MHz |
| Machtsoutput | 36dBm |
| Gegevensopslag | 120G solid-state drive |
| Machtsconsumptie | Gemiddelde 337dBm |
| Modulatie | TDD-LTE |
|---|---|
| Frequentie | 1447-1467MHz (400M/600M/1.4G/1.8G) |
| Bandbreedte | 5/10/20MHz |
| RF-kanaal | 2T2R |
| COutputvermogen | 40 * 2dBm ± 1dB |