| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Transmissiebereik | 1.5km (NLOS) -20km (LOS) |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8 MHz instelbaar |
| video-invoer | HDMI / CVBS |
| Frequentie | 2.3 GHz-2.5 GHz |
|---|---|
| Modulatie | OFDM |
| Bereik | 20 km |
| video | HDMI en CVBS |
| Frequentiebandbreedte | 4MHZ/8MHz |
| Frequentie | 200-2700 MHz Selecteerbaar |
|---|---|
| Werkspanning | DC 12V |
| Parametercontrole | USB-programmeur |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Versleuteling | AES met 256 bits |
|---|---|
| werkstroom | 1.55A |
| Kleur | Zwart |
| Werkspanning | DC12V |
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Frequentie | 300MHz-2,7Ghz verstelbaar |
|---|---|
| Modulatie | COFDM |
| Transmissie | Digitaal |
| Parametercontrolemethode | Gebruik van digitaal LED-besturingspaneel |
| Rf-Bandbreedte | 2MHz~8MHz (optioneel) 1KHz-stap |
| Frequentie | 300MHz-2,7Ghz verstelbaar |
|---|---|
| Encryptie | AES 256 |
| Modulatie | QPSK(4QAM)、16QAM、64QAM |
| Videointerface | HDMI AV |
| transmissiebereik | 1km (NLOS) ~ 14km (LOS) |
| Frequentie | 300MHz-2,7Ghz verstelbaar |
|---|---|
| Encryptie | AES 256 |
| Transmissie | HD |
| Parametercontrolemethode | Gebruik van digitaal LED-besturingspaneel |
| Rf-Bandbreedte | 2MHz~8MHz (optioneel) 1KHz-stap |
| Frequentie | 300MHz-2,7Ghz verstelbaar |
|---|---|
| Encryptie | AES 256 |
| Modulatie | QPSK(4QAM),16QAM,64QAM |
| Videointerface | HD |
| transmissiebereik | 1 km (NLOS) ~ 15 km (LOS) |
| Modulatie | QPSK(4QAM)、16QAM、64QAM |
|---|---|
| Videooutput | CVBS ((NTSC/PAL), HDMI ((1080 30fps) |
| Videocompressie | H.264 |
| Het ontvangen van Gevoeligheid | -106 dBm |
| Systemen | PAL/NTSC |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Vermogen | 33dBm (2W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| gegevens | RS485 |