| Modulatie | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Encryptie | AES256 (user-defined wachtwoord) |
| Videoinput | 8x AHD |
| Het werk Frequentie | 200-2700MHz |
| Latentie | (Gemiddeld) <200ms |
| Materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Monsters | Beschikbaar |
| Verpakking | Doos |
| Systemen | PAL/NTSC |
| machtsstabiliteit | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/3/4/5/6/7/8MHz (instelbaar) |
| Kleur | Zwart |
| video-invoer | HDMI: Ondersteuning van 1080P,1080i,720P,720i |
| Werkspanning | DC12V |
| Versleuteling | AES met 256 bits |
|---|---|
| werkstroom | 1.55A |
| Kleur | Zwart |
| Werkspanning | DC12V |
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Modulatie | DSSS/CCK/BPSK/QPSK/16-QAM/64-QAM |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Gegevenspercentage | Tot 82 Mbps |
| Uitgangsvermogen | 36dBm (4W) |
| Data-latentie | 50ms |
| Werkfrequentie | 300-2700 MHz |
|---|---|
| Vermogen | 30dBm |
| video-invoer | HDMI / CVBS |
| Systeemlatentie | 60-100 ms |
| Versleuteling | AES256 |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Transmissiebereik | 1.5km (NLOS) -20km (LOS) |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8 MHz instelbaar |
| video-invoer | HDMI / CVBS |
| Huizen | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700 MHz selecteerbaar |
| Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Versleuteling | AES256 |
| video-invoer | HDMI / AV |
| Frequentie | 200-2700 MHz |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8 MHz instelbaar |
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| video-invoer | HDMI & CVBS (NTSC/PAL) |
| Werkspanning | DC 12V |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Datasnelheid | 3-32Mbps |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Levensduur batterij | Tot 5 uren |