| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Versleuteling | AES256 |
| Systeemlatentie | ≤200mS |
| Stroomvoorziening | DC 18-32V |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 |
| Werkfrequentie | 300 MHz-860 MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -106 dBm |
| Videocompressie | H.264 |
| Verpakking Details | Bruin karton |
|---|---|
| Levertijd | overeen te komen |
| Betalingscondities | T/T, Paypal |
| Levering vermogen | 1000pcs/month |
| Plaats van herkomst | Shenzhen China |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-900 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -10~70℃ |
| Energieverbruik | ≤43dBm |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz verstelbaar |
| Werkomgeving | -10~70℃ |
| Energieverbruik | ≤43dBm |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -10~70℃ |
| Energieverbruik | ≤ 18 W |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -10~70℃ |
| Energieverbruik | ≤ 18 W |
| Werkspanning | DC 12V |
|---|---|
| Werkstroom | 1.5 A |
| Werkfrequentie | 300-860 MHz (aanpasbaar 0,1 M per stap) |
| Werkomgeving | -20 tot 70°C |
| Energieverbruik | ≤1W |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 |
| Smalle bandbreedte | 2MHz~8MHz |
| HDMI | 1080p |
| Afstand | 10-20KM |
| Huizen | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Frequentie | 300-2700 MHz selecteerbaar |
| Uitgangsvermogen | 33 dBm / 37 dBm |
| CVBS | PAL/NTSC/SECAM |