| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Gegevenspercentage | 3-32 Mbps |
| video-invoer | HDMI / CVBS |
| Versleuteling | AES256 |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 |
| Werkfrequentie | 300 MHz-860 MHz |
| Gevoeligheid ontvangen | -106 dBm |
| Videocompressie | H.264 |
| Modulatie | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Videocompressie | H.264 |
| Videoinput | HDMI/CVBS |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Het werk Voltage | Gelijkstroom 12V |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Transmissiewaaier | 1.5km (NLOS) ~ 20km (LOS) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Videoinput | HDMI/CVBS |
| Systeemlatentie | 60-100ms |
| Werkspanning | DC12V |
|---|---|
| Werkstroom | ≤ 1,2A ((@12V) |
| RF-interface | SMA F hoofd |
| Frequentie | 300-860MHz Selecteerbaar |
| Transmissiebereik | 1 km (NLOS) / 10-20 km (LOS) |
| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| Latentie | 60-100 ms |
| Afmeting | 77 × 54 × 23,5 mm |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Versleuteling | AES256 |
| Systeemlatentie | ≤200mS |
| Stroomvoorziening | DC 18-32V |
| video-invoer | HDMI en CVBS |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Frequentie | 300MHz-2.7GHz |
| Latentie | 60-100 ms |
| Transmissiebereik | 5-20 km (lucht-grond) |
| Rf-Bandbreedte | 2-8MHz regelbaar |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| video-invoer | HDMI / CVBS |
| Werkspanning | DC 12V |
| Versleuteling methode | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Encryptie | AES256 |
| Modulatie | COFDM 2K |
| Transmissiewaaier | NLOS 11.5KM |
| Latentie | 60-100ms |