| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Datasnelheid | 3-32Mbps |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Levensduur batterij | Tot 5 uren |
| Huizen | Ruwe Aluminiumlegering |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700 MHz selecteerbaar |
| Stroomvoorziening | DC 12V |
| Koeling | 2x Ventilatoren |
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Frequentie | 200-2700 MHz Selecteerbaar |
|---|---|
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
| Video codec | H.264 |
| Videoformaat | HDMI & CVBS (NTSC/PAL) |
| Bewakingsinterval | 1/4, 1/8, 1/16, 1/32 |
| Modulatie | QPSK(4QAM)、16QAM、64QAM |
|---|---|
| Videooutput | CVBS ((NTSC/PAL), HDMI ((1080 30fps) |
| Videocompressie | H.264 |
| Het ontvangen van Gevoeligheid | -106 dBm |
| Systemen | PAL/NTSC |
| Modulatie | COFDM - QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Encryptie | AES256 (user-defined wachtwoord) |
| Videoinput | 8x AHD |
| Het werk Frequentie | 200-2700MHz |
| Latentie | (Gemiddeld) <200ms |
| Frequentie | 2.3 GHz-2.5 GHz |
|---|---|
| Modulatie | OFDM |
| Bereik | 20-40 km |
| Frequentiebandbreedte | 4MHZ/8MHz |
| Uitgangsvermogen | 30 dBm (1W) |
| Modulatie | QPSK(4QAM)、16QAM、64QAM |
|---|---|
| Videooutput | CVBS ((NTSC/PAL), HDMI ((1080 30fps) |
| Videocompressie | MPEG-2,H.264 |
| Het ontvangen van Gevoeligheid | -106 dBm |
| Systemen | PAL/NTSC |
| Werkfrequentie | 200-860MHz optioneel |
|---|---|
| Latentie | 150ms |
| Videooutput | HDMI:1920x1080 p60 AV:720x480 60I ((NTSC) |
| Videocompressie | H.264 |
| Parametercontrolemethode | Gebruik van digitaal LED-besturingspaneel |
| Modulatie | QPSK(4QAM)、16QAM、64QAM |
|---|---|
| Videooutput | CVBS ((NTSC/PAL), HDMI ((1080 30fps) |
| Videocompressie | MPEG-2,H.264 |
| Het ontvangen van Gevoeligheid | -106 dBm |
| Systemen | PAL/NTSC |
| materiaal | Aluminium |
|---|---|
| Kleuren | Zwart |
| Monsters | Beschikbaar |
| Verpakking | Doos |
| Systemen | PAL/NTSC |