| Modulatie | COFDM |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700MHz verkiesbaar |
| Machtsoutput | 33dBm (2W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz regelbaar |
| Encryptie | AES256 (User-defined wachtwoord) |
| Outputmacht | 0.37dBm/1W/2W |
|---|---|
| Frequentie | 300-2700MHz |
| Grootte | 43×26×12mm |
| Rf-Schakelaar | SMA of MCX |
| Het werk Voltage | 12~18V |
| Inputfrequentie | 200-3500MHz |
|---|---|
| Outputfrequentie | 100-800MHz |
| Bandbreedte | 15~20MHz |
| Afmetingen | 66X25X12mm |
| Gewicht | 41g |
| Inputfrequentie | 200-3500MHz |
|---|---|
| Outputfrequentie | 100-800MHz |
| Bandbreedte | 30Mhz |
| Afmetingen | 66X25X12mm |
| Gewicht | 41g |
| Modulatie | COFDM - QPSK(4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
| Vermogen | 33dBm (2W) |
| Rf-Bandbreedte | 2/4/6/8MHz (instelbaar) |
| gegevens | RS485 |
| Frequentie | 200-2700MHz klantgericht |
|---|---|
| Bereik | 1 tot en met 3 km |
| Rf-Bandbreedte | 2-8MHz |
| Uitgangsvermogen | 33dBm ((Video Stream) / 37dBm ((Data Stream)) |
| Modulatie | COFDM |
| Modulatie | QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Encryptie | AES 256 kan het wachtwoord van de gebruiker plaatsen) |
| Transmissiewaaier | NLOS LOS |
| Gegevens - verbindingen | TTL/RS232/RS485 |
| Gewicht | Minder dan 105g |
| Modulatie | QPSK(4QAM),16QAM,64QAM |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 (door gebruiker gedefinieerd wachtwoord) |
| Transmissiebereik | 10-20KM |
| Verpakking Details | Bruin karton |
| Levertijd | overeen te komen |
| Frequentie | 300 MHz-2,7 GHz Selecteerbaar |
|---|---|
| Versleuteling | AES256 |
| Bandbreedte | 2-8MHz regelbaar |
| Modulatie | QPSK ((4QAM), 16QAM, 64QAM |
| FEC ((voorwaartse foutcorrectie) | 1/2,2/3,3/4,7/8 |
| Modulatie | COFDM QPSK (4QAM), 16QAM, 64QAM |
|---|---|
| Het werk Frequentie | 200-860MHz verkiesbaar |
| Transmissiemacht | (Regelbaar) 30dBm |
| Transmissiewaaier | NLOS 12KM |
| Latentie | 60-100ms |